251R15S221JV4E
Part No
251R15S221JV4E
Description
CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 0805
Capacitance :
220 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
250V