251R15S180GV4E
Part No
251R15S180GV4E
Description
CAP CER 18PF 250V NP0 0805
Capacitance :
18 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
250V