251R15S1R5AV4E
Part No
251R15S1R5AV4E
Description
CAP CER 1.5PF 250V NP0 0805
Capacitance :
1.5 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±0.05pF
Voltage - Rated :
250V