BR1K0W4P3
Part No
BR1K0W4P3
Manufacturer
Delta Electronics
Description
RESISTOR 1000W 4.3 OHM
Stock
2
Manufacturer :
Delta Electronics
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
Braking Resistor
For Use With/Related Products :
Product Status :
Active
Specifications :
4.3Ohm, 1kW
Usage :
Datasheets
BR1K0W4P3
Manufacturer related products
    AC 220V HEATER 500W
    DC 48V HEATER 1000W (RACK-MOUNT
    CABINET HEAT EXCHANGER
    CABINET HEATER
    AC 220V HEATER 1000W