3G3AXRC03510093DE
Part No
3G3AXRC03510093DE
Manufacturer
Omron Automation
Description
3G3_X DC REACTOR, 3G3MX2-AB007
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
DC Link Reactor
For Use With/Related Products :
3G3LX, 3G3MX2, 3G3RX Series
Product Status :
Obsolete
Specifications :
1.5kW, 9.3A, 3.51mH