M7RX15G4Y
Part No
M7RX15G4Y
Description
MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W
Motors - AC, DC
Diameter - Shaft :
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power - Rated :
15W
RPM :
1575 RPM
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
12.46 / 88
Voltage - Rated :
200VAC