M8MX25GK4CGA
Part No
M8MX25GK4CGA
Manufacturer
Panasonic
Description
MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
Motors - AC, DC
Diameter - Shaft :
Encoder Type :
Features :
Function :
Standard
Gear Reduction Ratio :
Motor Type :
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power - Rated :
25W
Product Status :
Active
RPM :
1325 RPM
Termination Style :
Connector
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
25.49 / 180
Type :
AC Motor
Voltage - Rated :
380, 400VAC