M91Z90S2GGA
Part No
M91Z90S2GGA
Description
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power - Rated :
90W
RPM :
3275 RPM
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
36.82 / 260
Voltage - Rated :
220, 230VAC