M91Z90S2YGA
Part No
M91Z90S2YGA
Description
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power - Rated :
90W
RPM :
3175 RPM
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
38.24 / 270
Voltage - Rated :
200VAC