M91Z90S4DGA
Part No
M91Z90S4DGA
Description
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power - Rated :
90W
RPM :
1600 RPM
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
76.47 / 540
Voltage - Rated :
110, 115VAC