M91Z90GK4LGA
Part No
M91Z90GK4LGA
Description
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power - Rated :
90W
RPM :
1575 RPM
Termination Style :
Connector
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
77.9 / 550
Voltage - Rated :
100VAC