R88M-GP40030H-B
Part No
R88M-GP40030H-B
Description
SERVOMOTOR 3000 RPM 200V
Stock
1
Encoder Type :
Incremental
Features :
Brake
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
400W
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
516.9 / 3650
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
184.1 / 1300
Voltage - Rated :
200VAC