R88M-G10030S-BO
Part No
R88M-G10030S-BO
Description
SERVOMOTOR 3000 RPM 100V
Encoder Type :
Absolute
Features :
Brake, Oil Seal
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
100W
RPM :
3000 RPM
Termination Style :
Cable with Connector
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
131.7 / 930
Voltage - Rated :
100VAC