R88M-G4K510T-BOS2
Part No
R88M-G4K510T-BOS2
Description
SERVOMOTOR 1000 RPM 200V
Encoder Type :
Absolute
Features :
Brake, Key, Oil Seal
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
4.5kW
RPM :
1000 RPM
Termination Style :
Connector
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
14303 / 101000
Voltage - Rated :
200VAC