R88M-G7K515T-S2
Part No
R88M-G7K515T-S2
Description
SERVOMOTOR 1500 RPM 200V
Encoder Type :
Absolute
Features :
Key
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
7.5kW
RPM :
1500 RPM
Termination Style :
Connector
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
15719 / 111000
Voltage - Rated :
200VAC