R88M-GP10030L-B
Part No
R88M-GP10030L-B
Description
SERVOMOTOR 3000 RPM 100V
Encoder Type :
Incremental
Features :
Brake
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
100W
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
119 / 840
Voltage - Rated :
100VAC