R88M-GP10030T-BS2
Part No
R88M-GP10030T-BS2
Description
SERVOMOTOR 3000 RPM 200V
Encoder Type :
Absolute
Features :
Brake, Key
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
100W
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
121.8 / 860
Voltage - Rated :
200VAC