R88M-GP20030L
Part No
R88M-GP20030L
Description
SERVOMOTOR 3000 RPM 100V
Encoder Type :
Incremental
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
200W
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
254.9 / 1800
Voltage - Rated :
100VAC