R88M-GP40030H-BS2
Part No
R88M-GP40030H-BS2
Description
SERVOMOTOR 3000 RPM 200V
Encoder Type :
Incremental
Features :
Brake, Key
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
400W
Voltage - Rated :
200VAC