R88M-GP40030T-BO
Part No
R88M-GP40030T-BO
Description
SERVOMOTOR 3000 RPM 200V
Encoder Type :
Absolute
Features :
Brake, Oil Seal
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
400W
Voltage - Rated :
200VAC