R88M-K40020C
Part No
R88M-K40020C
Description
SERVOMOTOR 2000 RPM 400V
Encoder Type :
Absolute
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
400W
RPM :
2000 RPM
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
811.4 / 5730
Voltage - Rated :
400VAC