R88M-K90010C-B
Part No
R88M-K90010C-B
Description
SERVOMOTOR 1000 RPM 400V
Encoder Type :
Absolute
Features :
Brake
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
900W
RPM :
1000 RPM
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
2733 / 19300
Voltage - Rated :
400VAC