R88M-W10030H-BS1
Part No
R88M-W10030H-BS1
Description
SERVOMOTOR 3000 RPM 200V
Encoder Type :
Incremental
Features :
Brake, Key
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
100W
RPM :
3000 RPM
Termination Style :
Wire Leads with Connector
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
135.2 / 955
Voltage - Rated :
200VAC