R88M-W10030S-B
Part No
R88M-W10030S-B
Description
SERVOMOTOR 3000 RPM 100V
Encoder Type :
Absolute
Features :
Brake
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
100W
RPM :
3000 RPM
Termination Style :
Wire Leads with Connector
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
135.2 / 955
Voltage - Rated :
100VAC