R88M-K15K015C-BS2
Part No
R88M-K15K015C-BS2
Description
SERVOMOTOR 1500 RPM 480V
Encoder Type :
Absolute
Features :
Brake, Key
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
15kW
RPM :
1500 RPM
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
31721 / 224000
Voltage - Rated :
480VAC