LO T67F-V2-34-1-20-R18-Z-BP
Part No
LO T67F-V2-34-1-20-R18-Z-BP
Description
LED SMD
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.15V