LO T67K-L2-34-0-2-R18-Z-BP
Part No
LO T67K-L2-34-0-2-R18-Z-BP
Description
LED SMD
Color :
Orange
Configuration :
Current - Test :
2mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
16mcd
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.8V