LY A676-S1S2-35-0-20-R33-Z-JC
Part No
LY A676-S1S2-35-0-20-R33-Z-JC
Description
LED SIDELED LY A676 SMD
Color :
Yellow
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
4.20mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
4.00mm L x 3.60mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V