LS T67D-T2U2-1-1-20-R18-Z-VL
Part No
LS T67D-T2U2-1-1-20-R18-Z-VL
Description
LED SMD
Color :
Red
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
532.5mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.2V