LO E67F-BBCB-34-1-50-R18-Z-SMR
Part No
LO E67F-BBCB-34-1-50-R18-Z-SMR
Description
LED SMD
Color :
Orange
Configuration :
Current - Test :
50mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
3370mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.15V