LB T673-M2P1-25-0-10-R18-Z-HE
Part No
LB T673-M2P1-25-0-10-R18-Z-HE
Current - Test :
10mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
39.2mcd
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.1V