LW A67C-T2U2-IL0-1-20-R33-Z-KS
Part No
LW A67C-T2U2-IL0-1-20-R33-Z-KS
Description
LED SIDELED SMD
Color :
White
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
4.20mm
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
2.40mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
532.5mcd
Size / Dimension :
4.00mm L x 3.60mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.2V