LO M67F-AAAB-24-1-20-R18-Z-TR
Part No
LO M67F-AAAB-24-1-20-R18-Z-TR
Description
LED MINI TOPLED ORANGE SMD
Color :
Orange
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
1.40mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
1.50mm x 1.00mm
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
1460mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
2.00mm L x 1.40mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.15V