LS M67F-U1U2-1-1-20-R18-Z-SV
Part No
LS M67F-U1U2-1-1-20-R18-Z-SV
Description
LED MINI TOPLED RED CLEAR SMD
Color :
Red
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
1.40mm
Lens Color :
Lens Size :
1.50mm x 1.00mm
Millicandela Rating :
580mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
2.00mm L x 1.40mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.05V