LR T67F-U2V2-1-1-20-R33-Z-SV
Part No
LR T67F-U2V2-1-1-20-R33-Z-SV
Description
LED
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
840mcd
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.05V