GW T3LSF3.EM-LRLT-25S5-1-15-T02
Part No
Description
LED COB DURIS L38 SMD
CCT (K) :
2500K
Color :
White, Warm
Configuration :
Linear Light Strip
CRI (Color Rendering Index) :
82
Current - Max :
20mA
Current - Test :
15mA
Features :
Height :
1.80mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
181 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
147lm (130lm ~ 164lm)
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
54V