S4WM-22AA658057-0I000L3S-00001
Part No
S4WM-22AA658057-0I000L3S-00001
Description
LED WHITE SAW822AAA 28X28
CCT (K) :
6500K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
3.75A
Current - Test :
1.5A
Features :
Height :
1.45mm
Light Emitting Surface (LES) :
22.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
101 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
8702lm (Typ)
Size / Dimension :
28.00mm L x 28.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
57.2V
Manufacturer related products
    IC LED DRIVER LINEAR TRIAC 20MA
    ACRICHE 3 ASIC
    IC LED DRIVER OFFL TRIAC
    EMITTER VISIBLE 660NM 700MA SMD