GY CS8PM1.23-KPKR-36-0-350-R18
Part No
GY CS8PM1.23-KPKR-36-0-350-R18
Description
LED OSLON SSL80 YELLOW 590NM SMD
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Yellow
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
104 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
80lm (71lm ~ 89lm)
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.2V