GR DASPA1.23-FSGR-34-EH-100-R18-XX
Part No
Description
LED DURIS P5 RED 625NM SMD
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Red
Current - Max :
250mA
Current - Test :
100mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Temperature - Test :
25°C
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.05V