LB CRBP-HZJX-45-8E8F-350-S-XX
Part No
LB CRBP-HZJX-45-8E8F-350-S-XX
Description
LED OSLON SIGNAL BLUE 472NM 1212
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Blue
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
44 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
46lm (39lm ~ 52lm)
Supplier Device Package :
1212
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3V