LUW CRDP-LQLS-HPJR-1-350-R18
Part No
LUW CRDP-LQLS-HPJR-1-350-R18
Description
LED OSLON SSL STREETWHITE
CCT (K) :
6000K
Color :
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
136lm (121lm ~ 150lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
122lm
Lumens/Watt @ Current - Test :
131 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
CSDM
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.95V