LCW CQAR.EC-MSMU-5J7K-1-700-R18
Part No
Description
LED OSLON NEU WHITE 4500K 2SMD
CCT (K) :
4500K
Color :
White, Neutral
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
252lm (224lm ~ 280lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
118 lm/W
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V