GW PSLPS1.EC-LPLR-6M-DE-150-R18-LM
Part No
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V