GW CSHPM1.CM-KRKT-A838-1-350-R18
Part No
Description
LED OSLON WARM WHT 2700K
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
1.3A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
93lm (82lm ~ 104lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
93 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V