GW SBLMA2.EM-HPHR-XX32-1-65-R18
Part No
Description
LED DURIS S2 COOL WHT 5700K SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
32lm (28lm ~ 36lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
169 lm/W
Supplier Device Package :
2016
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V