GW SBLMA2.EM-GUHQ-A838-1-65-R18
Part No
Description
LED DURIS S2 WARM WHT 2700K 2SMD
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
30lm (26lm ~ 33lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
159 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
2016
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V