GW JTLRS1.EM-K2K5-XX57-1-100-R18
Part No
Description
LED DURIS E WARM WHT 3000K SMD
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
120mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
120lm (110lm ~ 130lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
125 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
9.6V