GW JDSLS1.EC-FSFT-6C6E-1-120-R18-IND
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS E5 COOL WHT 6500K SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
150mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.25V