GW PSLR31.PM-LRLT-XX55-1-150-R18
Part No
Description
DURIS S 5 4000K
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.2V