GW P7STA1.PM-VHVJ-30S5-1-700-R33
Part No
Description
LED DURIS WHITE SMD
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
1160lm (1120lm ~ 1200lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
144 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
11.5V